KTO VÁM UPRATUJE

Beáta

Beáta je vyučená kaderníčka, ktorá pochádza zo Starej Ľubovne. V súčasnosti pôsobí vo firme Labore, kde žehlí, čistí a upratuje. Je zručná a nevyhýba sa žiadnej práci. Má záľubu v počúvaní ľudoviek, zvlášť ak sú z východu. Raní ju nespravodlivosť alebo nezáujem ľudí o druhých. Sníva o vlastnom bývaní a krásnom živote so svojimi blížnymi. Vo voľnom čase rada štrikuje a háčkuje.

Gabika

Gabika pochádza z Považskej Bystrice, kde na strednej škole študovala ekonomiku. V súčasnosti si privyrába vykonávaním všetkých upratovacích prác vo firme Labore. Okrem toho pracuje aj ako kuchárka a upratovačka v Čičmanoch. Za mlada behávala a venovala sa atletike. Zo všetkého najradšej, však má svoju dcéru a čítanie kníh. Podchvíľou sa prichytí ako sníva o bývaní vo vlastnom dome - bez pavúkov. To je už asi profesionálna deformácia ;-)

Monika

Monika je vyučená krajčírka a pochádza z okresu Komárno. Momentálne upratuje na cirkevnej škole, kde čistí lavice, umýva okná, drhne podlahu a zametá. Sama sa stará o 3 deti a kvôli zabezpečeniu živobytia prijala aj ponuku v Labore. Nie je vyberavá a rada prijíma akúkoľvek prácu. Od malička zbožňuje hubovú polievku s rezancami, na ktorú nedá dopustiť. Rada komunikuje a pracuje medzi dobrými ľuďmi. Sníva o tom, ako si jedného dňa kúpi domček... stačil by podobný ako v rozprávke o perníkovej chalúpke, kde bude mať väčší pocit istoty. Vo voľnom čase sa venuje svojim deťom.

Zuzana

Zuzana pochádza z Rajca a je vyučená krajčírka. Kvôli nepriaznivému stavu v jej odvetví sa neskôr dostala na pozíciu predavačky a potom upratovačky. Do Labore prišla pretože hľadala prácu, ktorá by sa dala skĺbiť s deťmi a bola by bez nočných. Rada počúva Adama Ďuricu. Nemá rada faloš a oceňuje úprimnosť. Najviac si váži zdravie a často premýšľa o budúcnosti svojich detí. Napĺňa ju čas strávený so svojim ratolesťami v prírode a čítanie životopisnej literatúry.